17 Ocak 2013 Perşembe

The Body Shop Alışverişim

Hepinizin bildiği gibi her yerde bir sezon sonu indirimi almış başını gidiyor . Bende bu indirimlerden ara sıra faydalansam da genelde pek zaman bulamıyorum ama bugün beni çok memnun eden bir alışveriş yapmış oldum :)

The Body Shop'a girdiğimde aslında amacım bu setin küçük boyunu almaktı ama görevli bayan bana arada 10 liracık fark olduğunu söyleyince neden hepsinin tam boyuna sahip olmayayım ki ? dedim :)


Gördüğünüz gibi setin içerisinde :
1 adet duş jeli
1 adet sabun
1 adet vücut lifi
1 adet body butter
1 adet vücut peelingi bulunuyor . Shea serisinin kokusunu sevdim ben çok ağır değil .Bademimsi bir kokusu var açıklamak gerekirse. 
Fiyatına gelecek olursak hepsi bana 42.50 TL'ye gelmiş oldu :) Ve bence karlı bir alışveriş oldu . Zaten The Body Shop ürünlerini sürekli kullanıyorum ve çok memnunum :) Beni tek rahatsız eden şey içeriğinde paraben bulunması umarım onuda yakın zamanda kaldırırlar..İndirimde bazı body butterlar (tam boy),vücut losyonları(tam boy), sabunlar,duş jelleri,parfümler,makyaj malzemeleri vardı benim görebildiğim.  Eğer sizde The Body Shop ürünlerini kullanıyor ve seviyorsanız bir bakın derim :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder